HYDRO-EKO "HYDROEKO" s.c.
Mariusz Woszczyk & Jarosław Piwowarski
ul. Lutosławskiego 18
76-200 Słupsk
tel/fax (059) 840-31-77
tel. 0604 172-348, 0604 233-186
biuro@hydroeko.com.pl

 

Strona główna | Systemy grzewcze i wodno kanalizacyjne
Uzdatnianie wody | Przydomowe oczyszczalnie ścieków |
Galeria realizacji
Szanowni Państwo

Przedstawiamy Państwu ofertę dotyczącą usług i urządzeń będących przedmiotem działalności "HYDROEKO" s.c. w Słupsku. Działalność nasza oparta jest na kompleksowej obsłudze inwestycji obejmuje więc: projektowanie, dostawę urządzeń, realizację inwestycji, rozruchy obiektów, serwis urządzeń i eksploatację. W dziedzinie uzdatniania wody dysponujemy najnowszą generacją automatycznych urządzeń firm TAPWORKS, EPURO, BWT, zapewniających realizację podstawowych jak i bardziej skomplikowanych procesów: filtracja, odżelazienie, odmanganienie, zmiękczanie, usuwanie związków azotu, demineralizacja, odwrócona osmoza.
Jesteśmy przedstawicielem firmy SOTRALENZ i oferujemy Państwu przydomowe oczyszczalnie ścieków z polietylenu. Zapewniają one rozwiązanie gospodarki ściekowej wszędzie tam gdzie brak jest kanalizacji ściekowej.
Kolejną dziedziną naszej działalności jest realizacja nowoczesnych instalacji wod-kan i centralnego ogrzewania. Nowoczesne systemy grzewcze wykonujemy w oparciu o kotły olejowe i gazowe  oraz na paliwo stałe - zagazowujące drewno.
Proponowane przez nas urządzenia i technologie w ciągu siedmiu lat naszej działalność znalazły zastosowanie i sprawdziły się w wielu obiektach naszego regionu.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt z:

mgr inż. Mariuszem Woszczykiem tel. kom. 0 604 172 348
mgr inż. Jarosławem Piwowarskim tel. kom. 0 604 233 186

adres i telefon biura jak wyżej.

Na zakupione u nas urządzenia można uzyskać preferencyjny niskoprocentowy kredyt w Banku Ochrony Środowiska

ATMOS

UZDATNIANIE

OCZYSZCZALNIE