HYDRO-EKO "HYDROEKO" s.c.
Mariusz Woszczyk & Jarosław Piwowarski
ul. Lutosławskiego 18
76-200 Słupsk
tel/fax (059) 840-31-77
tel. 0604 172-348, 0604 233-186
biuro@hydroeko.com.pl

SOTRALENTZ

 

Strona główna | Systemy grzewcze i wodno-kanalizacyjne
Uzdatnianie wody | Przydomowe oczyszczalnie ścieków |
Galeria realizacji

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW DLA TWOJEGO DOMU

Najwyższej klasy urządzenia + Fachowa obsługa i doradztwo = TWÓJ SUKCES

OPIS | DANE OGÓLNE | AKTYWATORY BAKTERYJNE BIO 7 | URZĄDZENIA

"HYDROEKO" s.c. w Słupsku to Autoryzowany Partner firmy SOTRALENTZ. Oferujemy PROJEKT, DOSTAWĘ i MONTAŻ wysokiej klasy urządzeń do przydomowego oczyszczania ścieków tejże firmy.

Schemat

Epoka tradycyjnego, najczęściej nieszczelnego szamba przemija nieodwracalnie. Budownictwo jednorodzinne realizowane na terenach nieskanalizowanych wymaga nowoczesnych, ekologicznych i tanich systemów dla rozwiązania problemu ścieków. 
Oczyszczalnie SOTRALENTZ pojawiły się w Polsce jako jedne z pierwszych. Wśród użytkowników oraz fachowców cieszą się niezmienną opinią bezkonkurencyjnych zarówno od strony technicznej jak i skuteczności działania.

Oczyszczalnie SOTRALENTZ to:
- 30 lat doświadczeń na rynku europejskim
- gwarancja wysokiego efektu oczyszczania
- minimum czynności eksploatacyjnych
- niewielka zajętość terenu
- energia elektryczna potrzebna tylko w wyjątkowych sytuacjach, kiedy zachodzi konieczność zainstalowania przepompowni ścieków
- podniesienie wartości Twojej nieruchomości
- sieć Autoryzowanych Partnerów w całej Polsce!

JAKOŚĆ PRZEDE WSZYSTKIM

Pamiętaj, że tylko wysoka klasa urządzeń połączona z kompetencjami projektanta i instalatora zagwarantują Ci wieloletnią i prawidłową pracę Twojej instalacji. Awaria przydomowej oczyszczalni spowodowana złą jakością urządzeń, czy nieodpowiednim doborem typu i wielkości instalacji do lokalnych warunków wodno-gruntowych kosztować Cię będzie kilka tysięcy złotych! Możesz tego uniknąć pracując z fachowcami.
Przedmiotem najwyższej troski konstruktorów z działu "HABITAT ASSAINISSEMENT" jest rozwój i testowanie pełnego zestawu do oczyszczania ścieków bytowo-gospodarczych. Dzięki zróżnicowanej gamie urządzeń, oczyszczalnie SOTRALENTZ mogą być montowane nawet w niesprzyjających warunkach wodno-gruntowych (jednak po wnikliwej ocenie charakteru gruntu i poziomu wody gruntowej). Mogą one obsługiwać obiekty do 40 równoważnych mieszkańców.
 

Strona główna | Systemy grzewcze i wodno-kanalizacyjne
Uzdatnianie wody | Przydomowe oczyszczalnie ścieków |
Galeria realizacji